“Më bëj nënë të të ngjaj”, Adelina prezanton nënën në urimin e ditëlindjes dhe i paska ngjarë shumë

Lajme nga Bota


Adelina Tahiri e ka publikuar një foto të nënës së saj.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është një nga emrat shumë të dashur po ashtu shumë të komentuar në publik, shkruan lajmi.net.Emri i saj fillimisht u lakua për sukseset që ka arritur e më pas edhe lidhur me jetën private.

I NGJAJSHËMADELINA TAHIRI SHFAQET TËRHEQËSE DHE PLOT STIL NË FOTOGRAFITË E FUNDITAdelina është një nga emrat e estradës e cila komentohet edhe lidhur me stilin e veçantë dhe jetën e shtrenjtë që bën.Për nga pamja e jashtme ajo shihet se i ka ngjarë nënës dhe kjo vihet re në një fotografi të cilën e ka publikuar në Instagram.

Pranë postimin ajo e ka uruar nënën e saj për ditëlindje duke përdorur fjalët më të mira./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *