Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë

Lajme nga Bota


Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë. Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar. Ajo ka tash e disa vite që është pjesë e skenës muzikore kosovare dhe që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.


Edona është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën ajo nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, Edona ka postua një foto ku shihet se janë mbledhur e gjithë familja dhe po festojnë ditëlindjen e vëllait të saj, Milotit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *