Mbesat e kanë ditëlindjen, Merita e Nystreti u bëjnë urimin me të veçantë

Lajme nga Bota


Festë e dyfishtë në familjen Muqiqi.Duke përdorur rrjetet sociale, të famshmit tanë shprehin çastet e lumtura dhe çastet e hidhura që përjetojnë.

Edhe çifti simpatik Merita e Nysret Muqiqi na kënaqin sytë gjithmonë me publikimet që i bëjnë dedikuar familjarëve të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Sot në këtë datë shtëpia e tyre u gëzua me ardhjen në jetë të binjakëve Erald & Elia, duke u bërë gjyshër për të tretën herë.

Dedikimin e ëmbël të tyre mund ta shihni në imazhin më poshtë.Shumë urime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.