Mbesa bukuroshe e Shyhretes po duket përrallore në fustan si të princeshave! (FOTO)

Lajme nga Bota


Mbesa bukuroshe e Shyhretes po duket përrallore në fustan si të princeshave! (FOTO)


Tanimë jemi mësuar shpesh ta shohim emrin e saj në mediat rozë.

Elira Martinaj është vajza e madhe e Njomzës e mbesa e Shyhretes, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja komentohet shpesh në rrjetet sociale për shkak të linjave të bollshme trupore që posedon, por edhe për shkak të imazheve të bukura që sjellë.

Në imazhet e radhës ajo ka veshë një fustan të kuq meqë rast po duket si një barbie princeshë.

A po ju pëlqen?/ Hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë/ Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *