Mbahuni vajza, ky bukurosh qenka vëllai i Bigut

Lajme nga Bota


Mbahuni vajza, ky bukurosh qenka vëllai i Bigut. A është ky bukurosh vëllai i Big Mames?


Këngëtarja Big Mama nuk po sjell këngë të reja, ama është në ekran, nuk mungon dhe gjithmonë shfaqet me shumë energji.

Bigi, vazhdon të bëjë emisionet e saj televizive, që janë mjaftë të ndjekura e të sukseshme, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja nga Maqedonia, ka një lidhje shumë të fortë me Turqinë, që e viziton shpesh, e ku ka bërë edhe një rreth të gjërë miqsh.

Këtij bukuroshit në foto, e që është nga Turqia, Bigi i thotë vëlla. Poshtë fotos nuk ka munguar një listë e gjatë komentesh pozitive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *