‘Matinushka’, Learta e publikon në këtë gjendje vajzën e saj

Lajme nga Bota


‘Matinushka’, Learta e publikon në këtë gjendje vajzën e saj. Vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.


Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto të vajzës së saj duke fjetur.

‘Matinushka’, ka qenë përshkrimi i Leartës për vajzën e saj e cila po duket kaq e ëmbël duke fjetur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *