Mashallah sa janë rritur/ Elifi poston foto me binjaket e saj: Yje si ëmë..

Lajme nga Bota

Aktorja turke Tuba Buyukustun është nënë e dy vajzave binjake, nga martesa me aktorin Onur Saylak. Çifti janë ndarë, por vazhdojnë të kujdesen me shumë përkushtim për dy vajzat e tyre, Maya dhe Toprak.

Vajzat e saj binjake, Tuba deri më sot i kishte ruajtur larg syrit të publikut, por së fundmi ka vendosur të postojë pas kaq shumë kohësh një foto me to, duke treguar sesa shumë janë rritur.“Kjo është dashuri e pastër. Kur tre zemra rrahin bashkë”, shkruan aktorja krah fotos ku shfaqet duke qeshur me të bijat.Për publikun shqiptar, Tuba u bë shumë e njohur me rolin e “Elifit” në serialin “Diamante dhe dashuri” dhe rolin e “Syhanit” në serialin “Xhesuri dhe e bukura”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *