Martohet Suzana, nëna e këngëtares së njohur kosovare

Lajme nga Bota


Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana është martuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Suzana njihet në publik për stilin e saj unik dhe ndiqet nga një numër i madh njerëzish.

Ajo ka njoftuar se është martuar me një person me profesion avokat, teksa ka ndarë edhe imazhe me të.

“Dje (08-11-2021) unë dhe Besnik Z. Nikqi-avokat, dashurinë tonë e kurorëzuam me martesë në Bjeshkët e Nemuna. 🥂💍🎉❤❤👩❤️💋👨”, ka qenë njoftimi i Suzanës. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *