Martohet nëna e Argjentina Ramosaj, dalin fotot nga ceremonia

Lajme nga Bota


Këngëtarja Argjentina Ramosaj, është e bija e fotografes Suzana Mushkolaj, e cila prej vitesh ishte një “single mama”.

Suzana, kishte lënë jetën në Amsterdam, për të jetuar në kryeqytetin e Kosovës, në Prishtinë.

Mushkolaj, që njihet si fotografe, dizenjatore e modës dhe artiste multi-dimensionale, sapo ka bërë të ditur se është martuar, shkruan “Kosovarja”.

Çifti janë kurorëzuat në bjeshkët e Rugovës, vend ky të cilin Mushkolaj e ka shumë për zemër./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *