Martohet “Meleku” dhe “Halili”, pamjet me të bukura nga ceremonia

Lajme nga Bota

Aktualisht në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar njëri prej serialeve më të shikuara në Turqi, “Emri im është engjëll”.

Për shikuesit e këtij seriali epizodat në vazhdim do sjellin momente të lumtura nga dy familjet kryesore të serialit.

Gjatë epizodave në vazhdim ”Meleku” dhe “Halili” do të martohen pas shumë vështirësive. Për martesën e tyre do organizohet në festë madhe.

Seriali transmetohet nga e hëna në të premten duke filluar nga ora 20:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *