Marigona dhe Robini postojnë momentet e ëmbëla me djalin në shtëpi

Lajme nga Bota


Ditën e djeshme (12 shtator) Marigona dhe Robin Krasniqi u bënë prindër për herë të parë.
Dyshes ju lindi një djalë, emrin e të cilit nuk e kanë zbuluar ende, vogëlushi tani më është në shtëpi, dhe çifti kanë postuar momentet e ëmbla.


Marigona e lumtur si kurrë më parë është zgjuar këtë mëngjes me vogëlushin në krahë.
Ndërkohë, ajo ka ndarë edhe momentet e bukura të boksierit me vogëlushin duke e ledhatuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.