Mandi Nishtulla tregon pse i ngeli hatri me Muharrem Ahmetin: Bëri sikur s’më njihte, i thash ooo jam Mandi

Lajme nga Bota

Mandi Nishtulla ka qenë i ftuar në puntatën e radhës të #EXPULS nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.

I pyetur se çfarë marrëdhënie ka me Muharrrem Amhetin, Mandi u shpreh i zhgë nj yer:


“Përmende një njeri që ia kena fillu neve. Muharremi kur ka qenë në kohët e para, e kanë dash të gjithë shqiptarët sepse nuk këndonte njeri si këndonte ai. Kur mori emër, ka thënë më njeh ti mua? Jam Mandi? Ooo nuk të njoh vlla. Nuk më njeh aaaa? Prandaj unë i uroj atij që ai mos t’a bëj dhe njëherë këtë gjestin sepse është njeri i parë që më ka mësuar qe jam sot këtu”- u shpreh ai për Muharrem Ahmetin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *