Mami i Ledrit nuk kursehet për Sarën/ Shihni dhuratën e madhe që i ka bërë: Epo i takon se do e bëjë me mbesë..

Lajme nga Bota

Sara Hoxha, partnerja e këngëtarit Ledri Vula, e cila është tashmë në pritje të ëmëbël dhe vetëm pak javë e ndajnë nga lindja, duket se ka marrë një dhuratë të veçantë.Nëpërmjet disa postimeve në InstaStory, Sara ka treguar dhuratën që ka marrë nga vjehrra e saj, Xheraldina.


Një palë syze, ishin dhurata që Xheraldina kishte zgjedhur për Sarën dhe që sipas Sarës janë perfekte dhe unike.
“Kush tjetër përveç Xheraldinës mund të m’i dhuronte këto syze unike, që nuk mendoj se do t’i blija ndonjëherë vetë?”- shkruante Sara.

Sara dhe mamaja e Ledrit duket se gëzojnë raporte shumë të mira, pasi ky nuk është rasti i parë që Sara shpreh publikisht mirënjohjen ndaj saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *