Mami e pëlqeu shumë”, kush është bashkëshorti i Rudina Hajdarit me të cilin u dashurua që 16 vjeç

Lajme nga Bota


Rudina Hajdari është e martuar me një shtetas amerikan prej shume vitesh dhe eshte shume e lumtur me te, por e ka mbajtur atë gjithmonë larg vëmendjes së publikut dhe medias pershak nje jete te qete dhe te bukur.


Ai quhet Muçjo Demiraj dhe është një biznesmen në fushën e investimeve. Ata jane dashuruar qe kur ajo ishte 16 vjec ndersa ai 19 dhe lidhja e tyre eshte shume e gjate dhe ne i urojme dite te bukura.

Ajo ka thene qe:“Ka qenë moment shumë i bukur sepse me bashkëshortin jemi takuar në adoleshencë. Jemi takuar në plazh. Mami erdhi në Amerikë dhe unë i thoja të gjitha gjërat. Ua tha sa i bukur qenka. E pëlqeu shumë. Unë e dija çfarë kisha zgjedhur. Burri është shumë i qetë, i dashur dhe një baba i përkushtuar. Vajza ime është me shumë fat që ka një baba të tillë”, u shpreh deputetja.

Bashkëshorti i Rudina Hajdarit jeton në Amerikë edhe pas kthimit të Rudinës në Shqipëri ata jetojne larg njeri tjetrit secili ne projektet e veta personale.

Ne i urojme dite te bukura ciftit te bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *