“MALLI M’KA THARË”, VIZITË TE VARRI I SË ËMËS – ARJOLA DEMIRI EMOCIONON ME FJALËT

Lajme nga Bota


“MALLI M’KA THARË”, VIZITË TE VARRI I SË ËMËS – ARJOLA DEMIRI EMOCIONON ME FJALËT

Arjola Demiri i ka emocionuar të gjithë me fjalët për nënën e saj të ndjerë, e cila prej dy vitesh nuk jeton më.

Aktorja ka vizituar varrin e të ëmës dhe ka postuar një video pr.ekëse.
“2 vjet pa ty nanë, malli nanë, m’ka tha malli”, ka shkruar Arjola.

Këngëtarja e ka shoqëruar videon me këngën e Elvana Gjatës dhe fjalët “S’mund të më thoje fjalën lamtumirë se ti ike shpejt për një tjetër jetë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *