Makina doli nga rruga edhe u bë copa-copa/ Ky është 24-vjeçari që dha shpirt në mes rrugës

Lajme nga Bota

Ky është Denis Dedgjonaj, 24-vjeçari që humbi jetën gjatë një aks ident i që ka ndodhur sot orët e para të mëngjesit.

24-vjeçari po udhëtonte me një makinë tip “Benz”, e cila ka dalë nga rruga pranë kryqëzimit Ishull-Lezhë, rreth orës 03:00. Si pasojë, ka humbur jetën shoferi i makinës, 24-vjeçari Denis Degjonaj.

Pasagjeri Ndue Pjetraj ka marrë p l agë të rënda dhe është dërguar për trajtim të specializuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *