Majk rikthehet me Majlindën pas ndarjes? Dyshja kapen ‘mat’ pas këtij veprimi

Lajme nga Bota


Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes së tyre tre vite më parë, një ndarje kjo mjaft e bujshme.


Por ata kanë ruajtur raporte të mira për shkak të djalit të tyre. Së fundmi, në media po përflitet se Majk dhe Majlinda janë rikthyer bashkë.

Majlinda ka publikuar një foto me Roanin në profilin e saj në Instagram dhe Majk ka habitur me veprimin që ka bërë. Reperi e ka rishpërndarë këtë foto në Instagramin e tij dhe e ka shoqëruar me disa emoji me sy me zemra. Gjithashtu, ai ka komentuar dy zemra në foton e Majlindës, duke shtuar më shumë dyshimet se dyshja janë rikthyer bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *