Macja i shpëton jetën vogëlushit, bëri çdo gjë që ai mos të ngjitej në baIIkon

Lajme nga Bota


Ky është momenti i adhurueshëm kur një mace bën gjithçka që mundet për të ndaluar vogëlushin e pronarit të saj që të ngjitet në parmakët e ballkonit të apartamentit.


Videoja u filmua nga pronari në shtëpinë e tyre në Bucaramanga, Kolumbi dhe sheh macen duke i dhënë një numër ‘shup lak ash’ të buta në duar një fëmije ndërsa ai ngjitej në parmakët e ballkonit.

Pavarësisht se dukej se ishte në rr ezik për vd ekje në ballkonin e lartë, fëmija donte të ngjitej, ndërsa një rrjetë sigurie rrethon ballkon – por megjithatë macja bëri punën e saj, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *