Lulja u duk si ‘kukull’ për Vitin e Ri, mahniti me fustanin, grimin dhe stilin e flokëve

Lajme nga Bota

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.


Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Lulja u duk si ‘kukull’ për festën e Vitit të Ri e veshur dhe e rregulluar tejet bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *