Lulja sërish me veshje tradicionale, shikoni reagimin e Medës

Lajme nga Bota

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.
Në foton e fundit ajo shihet e veshur me dimi.E duket se kjo pamje i ka pëlqyer Medës dhe e ka publikuar edhe në Instagramin e tij./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *