Lulja po bëhet çdo ditë e më e bukur, do ta ‘shkri’ Lirimin me pamjen e fundit

Lajme nga Bota


Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *