Lulja kaq të re e ka nënën

Lajme nga Bota

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën. Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes.


Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ka fituar goxha famë e vëmendje kudo në mediat rozë, shkruan Kosovarja.
E sot Lulja ka njoftuar se në shtëpinë e familjes së saj ka festë, e kjo jo pa arsye.

Është nënë e saj ajo që feston ditëlindjen, ku Lulaj për herë të parë sjellë një foto të saj bashke me një urim të veçantë. “Bota ime NENA Urime ditlindjen dhasht zoti Vite Te paqim ne jet Te dua Pa fund”, ka shkruar Lulja, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *