Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lajme nga Bota


Çifti simpatik muajt e fundit janë duke u përballuar me një sëmundje të rëndë, ku Lulja është ajo e cila është diagnostifikuar me sëmundjen e leukemisë dhe që gjendja nuk po i përmirësohet, por për shkak të terapive të rënda trupi nuk po i’a përballon dot.Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo. Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit Lulja shihet me flokë të kuqe dhe po duket shumë ndryshe, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë../ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *