Lulja e ‘Motrave Mustafa’ bëhet gati për dasmë, kaq e bukur po duket

Lajme nga Bota


Motrat Mustafa është një duo artistësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash dhe popullore vajtuese.

Lulja e ‘Motrave Mustafa’ bëhet gati për dasmë, kaq e bukur po duket .Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare. Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo. Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për dasmë dhe po duket tejet bukur, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *