Lulja e Medës shtatzënë për herë të pestë?

Lajme nga Bota


Luljeta Përgjeqaj ka arritur të marr vëmendje të madhe në mediet rozë, që kur u martua me këngëtarin e njohur Meda.


Dyshja janë një nga çiftet më simpatike të showbizit shqiptar, ku nga dashuria e tyre sollën në jetë katër fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Fytyrat publike ndonjëherë dinë si të mbajë të fshehur edhe shtatzëninë, por që në sy bien veprimet e tyre që bëjnë në imazhe. Shembull kemi imazhin e fundit të Lules dhe Medës në të cilën pozuan të dytë pranë njëri tjetrit të buzëqeshur. Ajo çka mori vëmendje ishin duart e Lules që i kishte tek barku, duke shtuar dyshime për një shtatzëni të mundshme. Se si qëndron e vërteta duhet të presim deri në konfirmimin e çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *