LULJA E MEDËS GODET ME FUSTANIN E PORTOKALLTË DHE TRUPIN ÇOKOLLATË

Lajme nga Bota


LULJA E MEDËS GODET ME FUSTANIN E PORTOKALLTË DHE TRUPIN ÇOKOLLATË

Një vit më parë po martohej njëri ndër fotografët më të njohur në vend.

Veton Osmani kishte kurorëzuar dashurinë me bukuroshen Venera Osmani, çifti kishin organizuar një martesë madhështore ku morrën pjesë shumë fytyra të njohura.

Vëmendje më të madhe morri gruaja e Medës e cila dukej tejet sensitive me një fustan të ngushtë me ngjyrë të theksuar.

Pos kësaj, Lulja rëndësi i kishte kushtuar edhe lëkurës së trupit e cila po duket si qokolladë.

Shikojeni videon dhe binduni. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *