Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë

Lajme nga Bota

Meda është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. I ati i tij Hasani, rrjedh nga një familje e Lumbardhit të Deqanit.


Lulja e Meda pranojnë një dhuratë shumë të veҫantë Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo. Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive. Ajo dhe Meda sot pranuan një dhuratë të veҫantë nga fansat e tyre, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *