Lulja e Lirimit publikon foto pa pikë grimi, befasoi të gjithë me pamjen e saj

Lajme nga Bota

Lulja e Lirimit publikon foto pa pikë grimi, befasoi të gjithë me pamjen e saj


Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet pa grim, por gjithsesi po duket bukur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *