Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto të bukur

Lajme nga Bota


Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Në foton e fundit shihen se të dy kanë dalur së bashke dhe është Lulja që mori vëmendjen me pallton e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *