Lulja dhe Meda nuk do të donin kjo foto të publikohej më kurrë!

Lajme nga Bota


Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veçanta, shkruan ORAvip.
Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.
E se fundmi fansat ja kanë publikuar një foto të viteve me parë të Medës dhe Lules.

Në këtë foto çifti i njohur po duket krejt ndryshe.
Duket se me kalimin e kohës Meda dhe Lulja vetëm sa janë zbukuruar edhe me shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.