Lules i përkeqësohet sërish gjendja shëndetësore, Lirimi përloti të gjithë me këto fjalë..

Lajme nga Bota


Lules i përkeqësohet sërish gjendja shëndetësore, Lirimi përloti të gjithë me këto fjalë..Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Duket se Lules i është përkeqësuar sërish gjendja, e këtë e ka treguar Lirimi përmes disa fjalëve prekëse./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.