Lule, Tullumbace E Zarfe Të Bardhë Me Urime, Amarda Toska Feston Ditëlindjen, S’do Ta Besoni Sa Vjeç Mbush Moderatorja…

Lajme nga Bota


Lule, tullumbace e zarfe të bardhë me urime, Amarda Toska feston ditëlindjen, s’do ta besoni sa vjeç mbush moderatorja

Moderatorja Amarda Toska, e njohur ndryshe si Ami, ka festuar sot ditën e saj të lindjes. Ami ka marrë mesazhe urimi dhe dhurata të shumta, të cilat i kanë zbukuruar ditën.

Stafi e ka pritur me lule e tullumbace, duke e emocionuar në ditën e saj të rëndësishme.

Amarda ka ndarë në ‘Instastory’ një video ku shihen tullumbacet e mëdha me urimin ‘Gëzuar ditëlindjen’ dhe letrat e bardha me mesazhe për këtë ditë të veçantë për të.

Ndonëse ajo nuk i tregon aspak vitet që ka mbi supe, por sot Ami mbush 39 vjeç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *