Lule Mustafa zbulon fytyrën dhe emrin e nipit të sapo lindur

Lajme nga Bota


Tezet i duan shumë nipërit dhe mbesat, me të cilët lidhen shpejtë, e madje shpesh edhe dijnë ti llastojnë, shkruan “Kosovarja”.

Siç u bë e ditur, Shkurta Mustafa, njëra nga motrat e familjes së madhe Mustafa, ka sjell në jetë një djalë.

Kjo gjë i ka gëzuar gjithë familjen, ndërkohë që Lulja, tezja e vogël, ka zbuluar emrin dhe imazhin e bebes. Siç kuptojmë nga postimi i Lules, i vogli quhet Roan dhe është mjaftë simpatik, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.