Lori e merrë vëmendjen e të gjithëve me setin fotografik të fundvitit

Lajme nga Bota


Lori e merrë vëmendjen e të gjithëve me setin fotografik të fundvitit


Lori duket për mrekulli në fotografitë e reja.
Në prag të festave të fundvitit, shumë prej të famshmëve tanë kanë realizuar fotosesione të reja.

Edhe këngëtarja Loreta Kaçka-Lori, vendosi që ta realizojë një set të tillë, ku shfaqet tejet atraktive.
Në fotosesionin me motive festive, Lori ishte veshur me kostum me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë, ndërsa dukej për mrekulli.

Komentet pozitive nuk mungonin sipër këtyre fotografive të këngëtares, e cila njihet për stilin e veçantë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Lori titullohet “E ke harru”, këngë kjo e shoqëruar edhe me vid eok li p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *