Loredana shfaqet pa pikë grimi, ju befason me pamjen

Lajme nga Bota

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi, e me këtë pamje oredana po duket komplet ndryshe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *