LOREDANA SHFAQET ME VESHJE TË THJESHTË NË POZAT E REJA

Lajme nga Bota


Rep-artistja e njohur, Loredana, njihet për projektet unike që bën ndërkohë.

Pothuajse çdo lëvizje e saj komentohet, pasi kohë pas kohe ajo edhe shpërndan informacione rreth jetës dhe karrierës profesionale.

Kohëve të fundit bukuroshja është parë duke eksperimentuar me dukjet, të cilat po komentohen pozitivisht.

Në një postim të fundit në Instagram, Lori ka marrë vëmendje derisa u shfaq me një veshje të thjeshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.