Loredana s’di çka të bëj, paratë nuk ia zë kuleta e as xhepi!

Lajme nga Bota


Loredana s’di çka të bëj, paratë nuk ia zë kuleta e as xhepi!.


Loredana vazhdon të jetë një ndër artistet më të pëlqyera aktualisht.

Vitet e fundit kanë qenë tejet të ftytshme për të dhe jo rastësisht ka qenë kaq e kërkuar gjithandej në skenën muzikore.

Interpretuesja e disa hiteve, ka publikuar një fotografi në të cilën shihen shumë para, shkruan IndeksOnline.

Lori, e cila së fundi edhe është ribashkuar me Mozzikun, duket se po jeton si mos më mirë, derisa nuk e ndien më mungesën e askujt, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë! /IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *