Loredana e zonja edhe në kuzhinë, shikoni ҫfarë po gatuan për vajzën e saj

Lajme nga Bota


Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes e pastaj edhe ndarjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lori është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet duke gatuar për vajzën e saj.

Duket se Loredana Zefi është e zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *