Loredana bëhet nënë për herë të dytë

Lajme nga Bota

Loredana Zefi partnerja e reperit Mozzik është bërë sot nënë për herë të dytë.


Ani pse muaj më parë në media qarkullonin thashetheme se ajo dhe Mozzik janë rrugës për tu bërë prindër, reperja arriti ta fshehë mjaft mirë barkun e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse, kohë pas kohe me statuse e fotot e saj iu turbullonte ndjekësve mendjet, por prapë askush nuk e zbuloi saktë.

E sot vetë Loredana ka ndarë lajmin e mrekullueshëm me ndjekësit e saj.

Tek sa mbanë fëmijën në duar ndjekësit nuk hezituan ti shprehnin urimet./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.