Lluni me dedikim prekës për Albert Krasniqin

Lajme nga Bota


Lluni i bën një dedikim Albert Krasniqit.

Albert Krasniqi mbeti i vrarë javën që lam pas në afërsi të banesës së tij, i dyshuar për vrasjen është babai i tij, Skenderi.


Alberti përveç se ruante raporte shumë të mira me një pjesë të grupit Babastars, ai ka qenë mik i mirë edhe i shumë emrave të tjerë të estradës.

Së fundmi ka qenë reperi i njohur Lluni, ai i cili ka shprehur ngushëllimet e tij në një postim të ndarë në InstaStory.

Postimi në fjalë paraqet Llunin në një pozë përkrah Albertit dhe disa miqve të tyre të përbashkët.

“Pusho në paqe, Albert Krasniqi”, ka shkruar ai.

Albertit iu dha lamtumira e fundit ditën e enjte në varrezat e qytetit të Prishtinës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *