Leonorën kur e rrokë nostalgjia, i dalin këto foto nga fëmijëria

Lajme nga Bota


Leonorën kur e rrokë nostalgjia, i dalin këto foto nga fëmijëria. Leonora Jakupi lirshëm mund të themi se është njëra ndër këngëtaret që mbetet përherë në zemrat e publikut.


Ajo shquhet si këngëtarja kosovare më elegantja në skenë e cila asnjëherë nuk është shfaqur e zhveshur, shkruan “Kosovarja”.\
Sa i përket jetës private Leonora këtë pjesë e ka mbajtur çdo herë të mbyllur hermetikisht. Ndonëse ka të 40-tat këngëtaren siç duket sonte e ka marrë malli për fëmijërinë. Për herë të parë ajo ka ndarë dy imazhe ku Leonora shihet një vogëlushe e ëmbël e simpatike, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *