Leonora shfaqet rrugëve të Prishtinës e veshur me kompletet, kaq unike duken ato

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Se fundmi, Leonora është shfaqur e veshur me komplete rrugëve të Prishtinës. Modeli i tyre unik ka bërë që në këtë veshje ajo të tërheq gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.