Leonora sapo bëri një ndryshim në pamje, e ndau me ndjekësit e saj

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët. /OR A info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *