Leonora na prezanton me vëllain, shikoni sa shumë ngjajnë

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është këngëtare shumë e njohur. Një ndër këngëtaret më të njohura, dhe me te bukura dhe preferuara në trojet shqiptare. Karriera e Leonorës ka filluar në moshën 15 vjeçare ku ka kënduar për herë të parë në festivalin “Zëri i Drenicës”. Kënga e parë ishte “Dallëndyshe dhe bukuroshe”.


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet pranë vëllait të saj.E ata duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *