Leonora Jakupin kështu nuk e kemi parë asnjëherë, ky është stili i çuditshëm i saj

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi me stil të çuditshëm në imazhet e fundit, kështu nuk e kemi parë.

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj më shumë stil.

Leonora Jakupi së fundi ka marrë vëmendjen me imazhet e publikuara në rrjete sociale, shkruan lajmi net.

E veshur me një stil të çuditshëm duke kombinuar veshjen me makijazh dhe flokët e rregulluara nuk është se e kemi parë të tillë ndonjëherë.

Artistja shqiptare nga Drenica, edhe pse jemi mësuar çdoherë ta shohim me veshje elegante kësaj radhe ka zgjedhur të duket ndryshe.

Ajo ka zgjedhur një fustan të gjerë me ngjyrë të zezë një palë çizme të rrafshëta ushtarake të cilat në pjesën e fundit kanë ngjyrë të gjelbër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.