Leonora Jakupi vishet në fustan nusesh, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundi ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një futsan nusërie. E me këtë pamje, Leonora duket se i ka lënë nën ‘hije’ të gjitha./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.