Leonora Jakupi e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës

Lajme nga Bota

Leonora Jakupi shprehet se e ka vështirë t`i thotë lamtumirë Cimës.

Aktori i njohur Rasim Thaçi-Cima u nda nga jeta sot.


Sot familja e humoristit të njohur Rasim Thaçit ka bërë të ditur lajmin për vdekjen e tij, shkruan lajmi.net.

Reagimet ishin të shumta nga estrada shqiptare të cilët u shprehën të pikëlluar për lajmin e marrë.

Ndër ta ishte edhe këngëtarja e njohur shqiptare Leonora Jakupi e cila i dha lamtumirën Cimës përmes një postimi në Instagram.

Ajo u shpreh se e ka të vështirë t`i thotë lamtumirë legjendës së humorit shqiptar, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *