Leonora Jakupi bëhet nuse, do ta ‘çmend’ burrin e saj me këtë pamje

Lajme nga Bota


Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me një fustan të bukur dhe po duket mahnitëse./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *