Leonora Jakupi befason pa grim, duket si ‘kukull’

Lajme nga Bota


A e keni parë Leonoren pa grim, ja si duket.


Leonora Jakupi është këngëtarja kosovare e cila çdo herë është lakmuar për bukurinë e saj ‘bio’.

Por pak veta e dijnë që Leonora sikur shumë kolege tjera edhe ajo i ka mbushur pak buzët, gjë që nuk vërehet dhe shumë mbase sepse nuk e ka tepruar, shkruan Kosovarja.

Sidoqoftë ajo e gëzon një simpati të madhe nga publiku në veçanti për stilin e saj elegant e të pa llastuar ndonjëherë.

Kohët e fundit e kemi parë thuajse ccdo herë të ngjeshur me grim, për arsye të xhirimeve të fundvitit.
E sonte këngëtarja e shumëpëlqyer sjellë një imazh ku shfaqet pa grim, ku po duket e mrekullueshme.

Sikur të na dëgjonte më mirë të mos grimohej më.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *