Leonitën e ka zbukuruar edhe më shumë shtatzënia, ju mahnit në imazhin e fundit

Lajme nga Bota


Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë prindër të jnë vajze dhe janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, Leonita ka publikuar disa imazhe, ku shfaqet si kurrë më parë.Duket se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë atë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *